Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1555247
10161
293
Lepizsán Fekécs Zita (1936-): Bivalyok. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 25x34 cm 1555210
10162
293
Maldrik Gábor (?- ): Vihar után, tűzzománc, fém, hátulján jelzett, fa keretben, 23,5×29 cm 1554653
10163
293
Malomvízi jelzéssel: Női fej. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 18×12 cm 1553600
10164
293
Marosi György (1964- ): Plasztikus kompozició. C-print, papír, jelzett, számozott (5/6), 27×27 cm 1553597
10165
293
Marosi György (1964- ): Rhombus. C-print, papír, jelzett, számozott (5/6), 27×29 cm 1532218
10166
293
Mattioni jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, felcsavarva, szakadásokkal, 56×42 cm 1550683
10167
293
MCP jelzéssel: Palota holdfényben. Olaj, farost, 50×62 cm 1554889
10168
293
MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm 1413237
10169
293
4200
Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm 1555214
10170
293
3200
Mészáros Lajos (1925-1971): Lillafüred, színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×39,5 cm 1552159
10171
293
28000
Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1553415
10172
293
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés. Kis szériás ofszet, 21×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft