Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1553527
10281
293
Zádor István (1882-1963):Lovak gémeskútnál. Litográfia, papír, jelzett, 24,5×33 cm 1550861
10282
293
Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm 1538361
10283
293
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Litográfia, papír, jelzett, 25×35 cm 1555709
10284
293
4400
Zádor István (1882-1963): Halász, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×21,5 cm 1553517
10285
293
Zádor István (1882-1963): Országút. Rézkarc, papír, jelzett, 24×31 cm 1520412
10286
293
Zeller jelzéssel: Napnyugta. Olaj, karton, sérült, 56×76 cm 1514673
10287
293
Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1531912
10288
293
Zorkoczy jelzéssel: Tóparti fa. Olaj, karton, sérült, 83×37 cm 1549320
10289
293
24000
Xantus jelzéssel: Lovasok. Olaj, farost, 80×100 cm 1555159
10290
293
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos nyári éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12×7 cm 1555157
10291
293
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos téli éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×7 cm 1552413
10292
293
Olvashatatlan jelzéssel: Casting, olaj, farost, 25×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft