Könyvek: Történelem Tételek száma: 140
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1496809
15251
289
Books: History
Gyomlay László:Turáni vándorok.
Bp. (1931.) Eggenberger. (Hollósy ny.) 117 p. 14 t. (Keleti utazások.) Kiadói illusztrált papírborítóban 1177443
15252
289
Books: History
2 történelemtudományi könyv: Beér János: A helyi tanácsok kialakulása és fejlődése Magyarországon 1945-1960. Bp., 1962. Közgazdasági + Molnár Erik: A magyar társadalom története az őskortól az Árpádkorig. Bp., 1949. Szikra. 1418995
15253
289
Books: History
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés. 1427340
15254
289
Books: History
Julius Caesar, C. Iuli Caesaris: Commentarii de Bello Gallico (A gall háború). In usum scholarum recognovit Bernardus Dinter, Lipsiae / Leipzig, 1878, 231 p. Átkötött félvászon kötés megviselt állapotban, ceruzás firkákkal 1521220
15255
289
Books: History
Mahler Ede: Babylonia és Assyria. Debrecen, 2003, Zikkurat. Papírkötésben, jó állapotban. 1523966
15256
289
Books: History
Puskely Mária: Virágos kert vala híres Pannónia. Példaképek a magyar múltból X-XVII. század. Bp., 1994, Ameko Kiadó. Kiadói papírkötésben. 1522847
15257
289
Books: History
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. 1498198
15258
289
Books: History
Harcos birodalmak i.e. 1500-600 (fordította: Végh István). Bp., 1993, Dunakönyv. Kiadói műbőr kötés. 1425465
15259
289
Books: History
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, picit kopottas borítóval, gerinccel. 1503030
15260
289
Books: History
Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Budapest, 1940, Magyar Szemle Társaság, 330 p.+XX t.+2 kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon kötés. 1519423
15261
289
Books: History
Badiny Jós Ferenc: A táltos isten. Bp., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Jó állapotban. 1519357
15262
289
Books: History
Varga Zsigmond: Az ősmagyar mitológia szumir és ural-altáji öröksége. Bp., 1999, Gede. Az 1956. évi kiadás reprintje. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft