Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

15263.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Johannes Duft, Tibor Missura-Sipos: Magyarok Szent Gallenben. Die Ungarn in Sankt Gallen. Középkori források a magyar nép történetéhez a Szt. Galleni Alapítványi könyvtárban. Mittelalterliche Quellen zur Geschichte des ungarischen Volkes in der Stiftsbibliothek St. Gallen. Középkori források. Mittelalterliche Quellen. A könyvet tervezte, szerkesztette, lektorálta, és a képek másolatait újraszínezte Varga Géza Pál grafikusművész. St. Gallen, 1992, Komissionverlag: Leobuchhandlung, 86 p.+XIV t. Kiadói kartonált papírkötés, német és magyar nyelven./ Hardback, in Hungarian, and German language.
15264.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Padányi Viktor: Dentu-Magyaria. Veszprém, 1989, Turul. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Budapest, 2008, HUN-idea Szellemi Hagyományőrző Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaiva. Jó állapotban.
15266.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Heribert Illig-Klaus Weissgerber: Magyarok a kitalált középkorban. Újraírt történelem. Bp., 2003, Allprint. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a sarkán.
15267.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Heribert Illig: Kitalált középkor. A történelem legnagyobb időhamisítása. Bp., 2002, Allprint. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Guoth Kálmán: Eszmény és valóság Árpádkori királylegendáinkban. Kolozsvár, 1944, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian language.
15269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fekete Nagy Antal, Borsa Iván: A Balassa Család Levéltára 1193-1526. Magyar Országos Levéltár Kiadványai II. Forráskiadványok 18. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15270.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
István király intelmei fiához Imre herceghez írott elmélkedései. Vincze Lajos papírkészítő mester kézzel merített papírján, Kis példányszámú, sorszámozott nyomtatvány. (1997) 500/317
15271.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp. 1938. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 73 p. Kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15272.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Gergely Pál: Igazságos Mátyás király. Bp.,1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 72+3 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel jó állapotban.
15273.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nógrády Árpád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Bp., [2007], Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15274.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft