Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

15299.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Bíró Zoltán: Saját út. A harmadik út és az 1945 utáni Válasz folyóirat gondolatköre. Bp., 1998, Püski. Papírkötésben, jó állapotban.
15300.

Bíró Zoltán: Saját út. A "harmadik út" és az 1945 utáni Válasz folyóirat gondolatköre. Bp., 1998, Püski. Papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
800 Ft
56 történet. Amerikai magyarok személyes emlékei 1956-ról. Szerk.: Lauer Rice Andrea, Lauer K. Edith. Bp., 2006, Kortárs Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15301.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13
Sisa István: Őrtállás nyugaton. Morristown, 2004, Vista Books. Kiadói kartonált papírkötés.
15302.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bendász István-Bendász Dániel: Helytállás és tanúságtétel. A Munkácsi Görög Katolikus Egyházmegye hitvalló és meghurcolt papjai. Bp., 2014, Kairosz Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gloria Victis. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. München, 1966, Nemzetőr. Szerk.: Tibor Tollas. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, több nyelven, jó állapotban.
15304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kenedi János: A magyar demokratikus ellenzék válsága (előadás). Bp., 1984, ABC Független kiadó. Kiadói papírkötés. Elhangzott Budapesten, 1984. február 25-én, egy baráti társaságban. Szamizdat kiadás.
15305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Oliver Lustig: Lágerszótár. Fordította Szűcs Olga. Kolozsvár, 1984, Dacia Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15306.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Theobald Bieder: Das hakenkreuz. [Leipzig-Berlin], é.n., Theodor Weicher. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, a címoldal hiányzik, német nyelven./ Paperbinding, with little bit worn cover, without front page, in German language.
15307.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Else Frobenius: Die Frau im Dritten Reich. Eine Schrift für das deutsche Volk. Berlin-Wilmersdorf, [1933], Nationaler Verlag Joseph Garibaldi Huch. Kiadói kissé foltos papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit spotty cover, in German language.
15308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Friedrich Schmidt: Das Reich als Aufgabe. Berlin, 1940, Nordland Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Hardback, in German language.
15309.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1940 Világháborús német kiadvány a német hadseregről, Wilhelm Keitel tábornagy előszavával, német nyelven, rengeteg fekete-fehér képpel illusztrálva, kb. 120 p. A könyv borítója, címlapja, hiányzik. Hiányos.
15310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft