Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító. Jó állapotban.
15275.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bryce, J.: A római szent birodalom. Bp., 1903, Magyar Tudományos Akadémia. Részben elváló vászonkötésben.
15276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15277.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.
15278.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kispál László: Erdély fejedelmi korszaka. Bp., é. n., Stádium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15279.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Podhradczky József: Nagyvárad meghódítása. Lenyomat a Magyar Academiai Értesítő 1855-ös számából, borító nélkül.
15280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15281.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gindely Antal, Acsády Ignác: Bethlen Gábor és udvara 1580-1629. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1890, Magyar Történelmi Társulat, 128+2+6t. Átkötött, félvászon kötésben, az újrakötéskor a címoldalt nem kötötték be, hanem csak betették a lapot a könyvbe, a címoldalon számos jegyzet, ezeket leszámítva jó állapotban.
15282.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15283.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412 p.+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészbőr-kötésben, az aranyozás kopott, a gerincek hiányoznak, de a könyvtest egyben van, de belül alapvetően jó állapotban van.
15284.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rákóczi könyve A magyar nép számára. Szerk. Hegedűs Pál. Bp. 1906. Gönczi József. 119 p. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban. Ritka.
15285.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15286.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft