Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

15421.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908-2005 Vegyes régi művészeti katalógus tétel, köztük Henry Moore, Frank Frigyes, Pállik Béla és más művészek kiállítási katalógusai.
15422.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Barátom, Picasso. Juan Gyenes fényképes emlékezései. Szerk.: Marosi László. Bp., 184, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15423.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bárdi Ödön: A régi Vígszínház. 1957, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.
15424.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mai magyar grafika kiállítás. Az előszót B. Supka Magdolna írta. Bp., 1968, Kossuth-nyomda. Kiadói papírkötés.
15425.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Victor Cherbuliez: Művészet és természet. Fordította Geőcze Sarolta. Élet és Tudomány. Bp., 1924, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés.   Művészettörténeti ABC. Szerk.: Molnár Albert, Németh Lajos, Voit Pál. Bp., 1961, Terra. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15426.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olasz Ferenc 2 db könyve: Fejfák. Bp., 1975, Magyar Helikon. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Mindörökké. Bp., 1978, Magyar Helikon. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15427.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Wagner R(ichárd): Az istenek alkonya. A Nibelung Gyűrűje c. trilógia harmadik napja. Fordította Radó Antal. Operaházi Könyvtár. Bp., é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói papírkötés.
15429.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15430.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dalibor Kusák, Jiri Burian, Eva Krizanová, Ivan Muchka: Hrady zámky v. Ceskoslovensku. Prága, 1990, Panorama. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, cseh nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
15431.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale DArte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.
15432.

Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale D'Arte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft