Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
15409.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15410.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., 1914, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15411.

Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1980, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15412.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15413.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Budapest, é.n. (1938), Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói kopottas félbőr kötés.
15414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Der Stille Garten. Deutsche Maler Der I. Halfte Des 19. Jahrhunderts. Die Welt Des Schönen. Düsseldorf&Leipzig, 1908, Karl Robert Langewiesche Verlag, XVI+79+XIV p. Kiadói papírkötésben. Német nyelven. A lapok foltosak, szakadozottak.
15415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15416.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János, Angyalos könyv, A book of angels, Engelbuch. Szentendre, 2004, VLS Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával:Laci barátomnak sok szeretettel. Aknay János Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.
15417.

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János, Angyalos könyv, A book of angels, Engelbuch. Szentendre, 2004, VLS Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával:"Laci barátomnak sok szeretettel. Aknay János" Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15418.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Daniel Chodowiecki: Metszetek, (Kupferstiche aus dem Nachlass des Meisters in Verbindung mit seinen Erben ausgewählt und herausgegeben von Thomas Muchall-Viebrook.) Számozott példány! Mappába gyűjtve, kifogástalan állapotban.
15419.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15420.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft