Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Budapest, é.n. (1938), Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói kopottas félbőr kötés.
Der Stille Garten. Deutsche Maler Der I. Halfte Des 19. Jahrhunderts. Die Welt Des Schönen. Düsseldorf&Leipzig, 1908, Karl Robert Langewiesche Verlag, XVI+79+XIV p. Kiadói papírkötésben. Német nyelven. A lapok foltosak, szakadozottak.
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János, Angyalos könyv, A book of angels, Engelbuch. Szentendre, 2004, VLS Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával:"Laci barátomnak sok szeretettel. Aknay János" Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.
Daniel Chodowiecki: Metszetek, (Kupferstiche aus dem Nachlass des Meisters in Verbindung mit seinen Erben ausgewählt und herausgegeben von Thomas Muchall-Viebrook.) Számozott példány! Mappába gyűjtve, kifogástalan állapotban.
Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp., 1938, Rózsavölgyi. 349 p. XLVII t. 70 szövegképpel. Korabeli félvászonkötésben. A kötet tartása kissé merev, rugalmatlan.