Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 245. sz. példány, készült 600 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Albert Kapr: Deutsche Schriftkunst. Dresden, 1955, Veb Verlag der Kunst. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / In German language. Linen-binding.
Hekler Antal: Michelangelo. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban, néhány kiszakadt lappal, sok aláhúzással, jegyzettel.
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1951. Budapest, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Néhány lapja kiszakadt, ragasztott.