Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. The memory of Albert Szent-Györgyi In the fine parts. Szeged, é.n., Móra Ferenc Múzeum. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált!/ Hardback, in Hungarian and English language.
15445.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Berény Róbert emlékkiállítása. Rétrospective (1887-1953.) Szerk.: Szíj Béla. Bp., 1963, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15446.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
André Castel: Botticelli. Milano, 1957, Silvana Editoriale DArte. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
15447.

André Castel: Botticelli. Milano, 1957, "Silvana" Editoriale D'Arte. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Rokotov. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven. Petrov-Vodkin. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven. / Two piecies of art book, paperbinding, in russian language.
15448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Carl Spitzweg 1808-1885. Zehn fabrige gemäldewiedergaben. Mit einer Einführung von Johannes Schöbel. Leipzig, é.n., Seemann Buch- und Kunstverlag, 12 p.+ 10 t. Kiadói papírkötésben, német nyelven, megviselt állapotban. / Paperbinding, in german language, in poor condition.
15449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hamid Suleiman: Miniatures of Babur -Nama. Tashkent, 1970, Academy of Science of The Uzbek SSR. 3 nyelvű kiadvány.  Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
15450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H. B. Guffroy: Pensées de F(ranz) Gareis Jeune Peitre Saxon ou Collection dEsquisses et de sujets gracieux dapres les Dessings quon a de lui. (Paris, 1820. Becker). 4p.+ 51 t litográfiák. Néhány lap foltos. / With 51 full page lithographs. Some pages are stained.
15451.

H. B. Guffroy: Pensées de F(ranz) Gareis Jeune Peitre Saxon ou Collection d'Esquisses et de sujets gracieux d'apres les Dessings qu'on a de lui. (Paris, 1820. Becker). 4p.+ 51 t litográfiák. Néhány lap foltos. / With 51 full page lithographs. Some pages are stained.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15452.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15453.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante, 464 p.+19 t.(színes). Kiadói félvászonkötésben, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányos gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, egy hiányzó táblával.
15454.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
15455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition
15456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft