Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. The memory of Albert Szent-Györgyi In the fine parts. Szeged, é.n., Móra Ferenc Múzeum. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált!/ Hardback, in Hungarian and English language.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:
Rokotov. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven.
Petrov-Vodkin. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven.
/ Two piecies of art book, paperbinding, in russian language.
Carl Spitzweg 1808-1885. Zehn fabrige gemäldewiedergaben. Mit einer Einführung von Johannes Schöbel. Leipzig, é.n., Seemann Buch- und Kunstverlag, 12 p.+ 10 t. Kiadói papírkötésben, német nyelven, megviselt állapotban. / Paperbinding, in german language, in poor condition.
Hamid Suleiman: Miniatures of Babur -Nama. Tashkent, 1970, Academy of Science of The Uzbek SSR. 3 nyelvű kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
H. B. Guffroy: Pensées de F(ranz) Gareis Jeune Peitre Saxon ou Collection d'Esquisses et de sujets gracieux d'apres les Dessings qu'on a de lui. (Paris, 1820. Becker). 4p.+ 51 t litográfiák. Néhány lap foltos. / With 51 full page lithographs. Some pages are stained.
Loránth László: Paletta. Bevezető Dr. Kopp Jenő. h.n., é.n., Jelen Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a könyvtest főzése sérült, meglazult.
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./
Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition