Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 109

Ernst Kühnel: Indische Miniaturen. Aus dem Besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, é.n., Gebr. Mann. Német nyelven, kiadói kartonált papírkötésben, sérült, ragasztott gerinccel / In German language, paper binding, slightly damaged spine.
15469.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Shapiro, Yuri: The Ermitage. A guide. Moscow, 1976, Progress Publishers. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, benne üdvözlő sorokkal.
15470.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nemes László festőművész. Lendva, 2009. Galerija-Muzej Lendava & Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet Lendva kiadása. Három nyelvű kiadás. Készült 500 példányban. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15472.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Werner Hofmann: A modern művészet alapjai. Bevezetés a modern művészet szimbolikus formáinak világába. Budapest, 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
15473.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Barbara Sternthal: Klimt Book. The birth of modernism. Bécs, 2012, Bohmann. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
15474.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Clifton-Taylor, Alec: The Cathedrals of England. London, 1974. Thames and Hudson. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, 203 illusztrációval. / In English language. Paperback, with 203 illustrations.
15475.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szilárdfy Zoltán: Barokk szentképek Magyarországon. Budapest, 1984, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15476.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 kötet A Művészet Kiskönyvtára sorozatból: Bordácsné Haulisch Lenke: Vaszary 1867-1939. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés.  Hárs Éva: Vasarely. Bp., 1983, Corvina. Kiadói papírkötés.  Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés.  Dévényi Iván: Thorma János. Bp.,1977, Corvina. Kiadói papírkötés.
15477.

4 kötet 'A Művészet Kiskönyvtára' sorozatból: Bordácsné Haulisch Lenke: Vaszary 1867-1939. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. Hárs Éva: Vasarely. Bp., 1983, Corvina. Kiadói papírkötés. Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés. Dévényi Iván: Thorma János. Bp.,1977, Corvina. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németh Lajos: Ország Lili. Mai Magyar Művészet. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés.
15478.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15479.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp., é.n. (1984), Corvina, 27 p.+35 t. Kiadói félvászon papírkötés. 0053. számozott példány. Jó állapotban.
15480.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft