Ernst Kühnel: Indische Miniaturen. Aus dem Besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, é.n., Gebr. Mann. Német nyelven, kiadói kartonált papírkötésben, sérült, ragasztott gerinccel / In German language, paper binding, slightly damaged spine.
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, megviselt, foltos, ázott borítóval, de belül jó állapotban, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33 cm.
Nemes László festőművész. Lendva, 2009. Galerija-Muzej Lendava & Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet Lendva kiadása. Három nyelvű kiadás. Készült 500 példányban. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
Werner Hofmann: A modern művészet alapjai. Bevezetés a modern művészet szimbolikus formáinak világába. Budapest, 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
Barbara Sternthal: Klimt Book. The birth of modernism. Bécs, 2012, Bohmann. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, angol nyelven. /
Paperbinding, in english language.
Clifton-Taylor, Alec: The Cathedrals of England. London, 1974. Thames and Hudson. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, 203 illusztrációval. / In English language. Paperback, with 203 illustrations.