Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete. Ars Mundi. Budapest, 1944, Officina. Kiadói kissé kopottas geirncű félvászon-kötésben, kiadói szakadozott, viseltes papírkötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Peter von Cornelius: Entwürfe zu den kunstgeschichtlichen fresken in den loggien der könglichen pinakothek zu München. Gestochen von H. Herz. Mit erklärendem Text von Dr. Ernst Förster. Leipzig, 1875, Alphons Dürr. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal gazdagon díszítve, német nyelven. /
Linen-binding, in german language. The binding is little bit spotty, and worn, some pages are little bit spotty, with a lot of fullpages illustration.
Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition
Franz Blei: Die Sitten des Rokoko. München, 1921, Müller. XVI+453 p. 36 t. Kiadói sérült félbőrkötésben. / Half-leather bound, brittled, damaged full gilt spine.
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.