Timon Kálmán: Papp László. Budapest, 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeuma. Kiadói kemény papírkötés, számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. Fordította és részben Zádor Anna. Budapest, 1943, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
Magyarország művészeti emlékei, 2., 4. kötetek. Szerk.: Gerevich Tibor. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Budapest, 1938.-1939., Műemlékek Országos Bizottsága. Az első kötet hiányzik. A harmadik kötet nem jelent meg. Kiadói picit kopott félbőr egységes sorozatkötésben. Jó állapotban.
Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.
A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban, jó állapotban.
Képes Opera Enciklopédia. Szerk.: Stanley Sadie. Fordította Draskóczy Piroska, Andó Éva. Budapest, 2005, Kossuth Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.
Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jozeph Schmid: Karl Friedrich Schinkel. Der Vorläufer neuer deutscher Baugesinnung. Leipzig, 1943, (Kummer) Kiadói kopottas papírkötésben, szakadozott védőborítóval
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.