15426.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Victor Cherbuliez: Művészet és természet. Fordította Geőcze Sarolta. Élet és Tudomány. Bp., 1924, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés. Művészettörténeti ABC. Szerk.: Molnár Albert, Németh Lajos, Voit Pál. Bp., 1961, Terra. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.