Herczeg Ferenc Válogatott Munkáinak Emlékkiadása 1-40. kötet. Bp., 1934 - 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a kötetek elülső borítóján az íróaranyozott dombornyomásos portréprofiljával, kis kopásokkal. Jó állapotban.
Vitéz Somogyvári Gyula: Virágzik a mandula... I-II. (Egyben.) Bp., [1933], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötésben. Első kiadás. Jó állapotban.
Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. 9 kiadványa:
Madách Imre: Az ember tragédiája, Harsányi Zsolt: Ember küzdj I-III., Harsányi Zsolt: Az üstökös I-III., Gulácsy Irén: A kállói kapitány I-II. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
10 kötet Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség könyvei sorozatból:
Maurice Baring: Krisztus köntöse I-II. Fordította Szenczi Miklós.;Francois Mauriac: A tűzfolyam. A könyörületes csók. Fordította Husztiné Révhegyi Rózsa.; Willa Cather: Árnyékok a sziklán. Fordította Boldizsár Iván.; Richard Billinger: Isten hűbérese. Fordította Halasi Anna.; Gertrud Von Le Fort: Veronika kendője. Fordította F. Rétay Margit.; G. K. Chesterton: Páter Brown bölcsessége. Fordította Aradi Zsolt.; Ijjas Antal: Mirandola fordulása.; Thurzó Gábor: Előjáték. Egy gyerekkor regénye.; Magyar katolikus elbeszélők. Az előszót írta Schütz Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötés. Jó állapotban.
500 év humora. Magyar szerzők vidám írásai. Szerk.: Keményfy János. h.n., (1942), Béta Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Flavius Josephus: A zsidók története
Görögbol fordította Révay József (Bp.) 1946. Renaissance. 922p. Teljes kiadás! Egészvászon kötésben, bibliapapíron. Laza gerinccel-
Dallos Sándor: A nap szerelmese - Aranyecset. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, de egyébként jó állapotban. Munkácsy Mihály regényes életrajza.