Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.
Lossonczy Tamás - Fábián László: Haiku-könyv. Bp., 1995, Artenta Művészeti Bt. A szerzők aláírásaival, 23. számú sorszámozott példány, készült 250 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.