Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 458

Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15975.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15977.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé sérült előzéklappal,
15978.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kulcsár-Szabó Zoltán: Oravecz Imre. Bp., 1996, Kalligram. Oravecz Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
15979.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csoóri Sándor: Kubai napló. Bp., 1965, Magvető. A szerző által kétszeresen dedikált példány. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15980.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Leslie L. Lawrence: Sindzse szeme. Bp., 1989, Kentaur Könyvek. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15981.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Malonyay Dezső: Az ifiur és a többi. Budapest, 1905, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
15982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
15983.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15984.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15985.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15986.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft