Könyvek: Egyéb Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1507108
15975
289
Books: Other
Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1478137
15976
289
Books: Other
Tanfi Iván: Költemények. Bp., 1905. Lampel, Aranyozott egészvászon kötésben. 128p. 1522832
15977
289
Books: Other
Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1521986
15978
289
2200
Books: Other
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé sérült előzéklappal, 1505877
15979
289
Books: Other
Kulcsár-Szabó Zoltán: Oravecz Imre. Bp., 1996, Kalligram. Oravecz Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban. 1510109
15980
289
Books: Other
Csoóri Sándor: Kubai napló. Bp., 1965, Magvető. A szerző által kétszeresen dedikált példány. Műbőr kötésben, jó állapotban. 1505841
15981
289
Books: Other
Leslie L. Lawrence: Sindzse szeme. Bp., 1989, Kentaur Könyvek. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban. 1524162
15982
289
Books: Other
Malonyay Dezső: Az ifiur és a többi. Budapest, 1905, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben. 1521133
15983
289
Books: Other
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel. 1342368
15984
289
Books: Other
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1247966
15985
289
Books: Other
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány! 1275583
15986
289
Books: Other
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft