C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Martinovitsné Kutas Ilona: Báró Podmaniczky Pál és a norvég bibla. Elbeszélés a 18 nyelvű nagyapáról 77 nyelven és rovásírással. Budapest, 2000, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
Vegyes könyv tétel, 2 db:
Anatole France: Thais. Fordította Aranyossy Pál. Budapest, é.n., Ahtenaeum. Korabeli átkötött félvászon kötésben, megviselt állapotban.
Joseph Kessel: A repülőtiszt. Fordította Déry Tibor. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat (Tudománytár). Az 1902-1904. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.