Ráskai Ferenc: Áram a tengerben. Jászai Mari Rajeci regénye. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, kopott, viseltes, Suhay Imre ex libris-szével. A szerző által dedikált (Suhay Imrének).
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz
A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!