Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 458

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete ... Bp., é. n., Hornyánszky. Díszes, kopott vászonkötésben.
16059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szebeni András: Dimarco-változatok / variations. Bp., 1993, Pelikán Publishing House. Enyhén erotikus fotókkal. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. A fotóművész és a modell által dedikált példány.
16060.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Héber (ivrit) nyelvkönyv. A mai Izrael nyelve kezdőknek. Összeáll.: Raj Tamás. Bp., 1990, Makkabi. Papírkötésben, jó állapotban.
16061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A vadvilág atlasza (szerk.: Amanda Burdon-Jennifer Taylor). Kisújszállás, 2010, Szalay Könyvek - Pannon Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16062.

Kikiáltási ár:
800 Ft
[Kloetzli], Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Papírkötésben, jó állapotban.
16063.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Few, Roger: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16064.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Grimm: Die schönsten Kindermärchen der Brüder Grimm. Stuttgart, 1941, K. Thienemanns. Kiadói félvászon kötésben, német nyelven. / Half-linen binding, in German language.
16065.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára] 5 könyve: Éjszaka Kairóban; Randevú Rómában; Neonfény a Nílus felett; Holdfény Hawaiiban; Május Manhattanben. Bp., 1989-1990, Árkádia. Papírkötésben, jó állapotban.
16066.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., 1912, Franklin. Harmadik kiadás, Vadász Miklós illusztrációival. Későbbi, kopott félvászon kötésben, foltos lapokkal.
16067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16069.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9 db politkai témával foglalkozó könyv: Bíró Eugénia: Száműzetésben, Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság, Néző László: Bűnszövetség, Heller Ágnes: A zsidókérdés megoldhatatlansága, Susan Cutting: A Hitler-bunker, Karl Albrecht: Tíz év a vörös pokolban, Fischer Ferenc: A megosztott világ, Berecz János: Ellenforradalom tollal és fegyverrel 1956, Berecz János: Vállalom.
16070.

9 db politkai témával foglalkozó könyv: Bíró Eugénia: Száműzetésben, Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság, Néző László: Bűnszövetség, Heller Ágnes: A "zsidókérdés" megoldhatatlansága, Susan Cutting: A Hitler-bunker, Karl Albrecht: Tíz év a vörös pokolban, Fischer Ferenc: A megosztott világ, Berecz János: Ellenforradalom tollal és fegyverrel 1956, Berecz János: Vállalom.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft