Szebeni András: Dimarco-változatok / variations. Bp., 1993, Pelikán Publishing House. Enyhén erotikus fotókkal. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. A fotóművész és a modell által dedikált példány.
Grimm: Die schönsten Kindermärchen der Brüder Grimm. Stuttgart, 1941, K. Thienemanns. Kiadói félvászon kötésben, német nyelven. / Half-linen binding, in German language.
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., 1912, Franklin. Harmadik kiadás, Vadász Miklós illusztrációival. Későbbi, kopott félvászon kötésben, foltos lapokkal.
9 db politkai témával foglalkozó könyv:
Bíró Eugénia: Száműzetésben, Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság, Néző László: Bűnszövetség, Heller Ágnes: A "zsidókérdés" megoldhatatlansága, Susan Cutting: A Hitler-bunker, Karl Albrecht: Tíz év a vörös pokolban, Fischer Ferenc: A megosztott világ, Berecz János: Ellenforradalom tollal és fegyverrel 1956, Berecz János: Vállalom.