Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 398

16061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
George Lukács (Lukács György): Studies in Eurpean Realism. A Sociological survey of the Writings of Balzac, Stendhal, Zola, Tolstoy, Gorki and others. Fordította Edith Bone. Roy Pascal proffeszor előszavával. London, 1950, Hillway Publishing. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, angol nyelven. Jó állapotban. A szerző Lukács György (1885-1971) filozófus, esztéta, politikus dedikációjával, dátumozással (1950). / Linenbinding, in a little bit damaged paper cover, in english langauage, with the dedication of George Lukács (1885-1971).
16062.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
[Krúdy Gyula]: Fehérvári könyv. Termelőszövetkezet Fejérmegyében. Bp., 1979, Vörösmarty Mihály Megyei Könyvtár. Kiadói műbőr kötés. Hasonmás kiadás. Készült 800 példányban. Jó állapotban.
16063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Képekkel. Budapest, 1901., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., XI+418 p. Kiadói egészvászon borítóban, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16064.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas, foltos borítóval.
16065.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
16066.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült elülső borítóval, foltos lapszélekkel.
16067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gyulai Pál Emlékbeszédei. Középiskolai Olvasmányok Tára 13. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Kiadói félvászonkötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
16069.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16070.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16071.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16072.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft