https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 398

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
16121.

Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
16122.

Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
16123.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
16124.

Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
16125.

1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
16126.

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
16127.

Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
16128.

Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
16129.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
16130.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
16131.

Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
16132.

Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz