Könyvek: Egyéb Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1335757
16001
287
Books: Other
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Kiadói papír kötésben. 1397624
16002
287
Books: Other
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjúsági Könyvtár. Budapest, é.n., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Illusztrált kiadói kemény kötésben 1425376
16003
287
Books: Other
Gyulai Pál: Emlékbeszédek. Budapest, 1879, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés. A címlapon, és az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval. 1301538
16004
287
Books: Other
Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. II. kötet. Bp., 1924, Genius. Kiadói kopottas félvászonkötésben. 1369146
16005
287
Books: Other
A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől. 998240
16006
287
Books: Other
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication! 1323392
16007
287
Books: Other
Csapói-Réz Margit: Házassági problémák. Bp., é.n., Fővárosi Nyomda Rt. 173 p. Kiadói papírkötésben. 1317946
16008
287
Books: Other
Ady Endre: Új versek. 4. kiad. Bp., 1918, Pallas. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban. 1406183
16009
287
Books: Other
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés. 1242358
16010
287
Books: Other
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben. 1107449
16011
287
Books: Other
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban. 1291586
16012
287
Books: Other
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft