R. Neugebauer und J. Orendi: Jandbuch der orientalischen Teppichkunde. Leipzig, 1922, Verlag von Karl W. Hiersemann. Félvászon kötés, sok körbevágott, sérült lappal / half linen binding, with faults
Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.
Magyarország műkincsei. Szerk.: Czobor Béla- Szalay Imre. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Könyvkereskedő Rt. Sérült, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./
Hardbeck, in German language.
Barbara Sternthal: Klimt Book. The birth of modernism. Bécs, 2012, Bohmann. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, angol nyelven. /
Paperbinding, in english language.
Dalibor Kusák, Jiri Burian, Eva Krizanová, Ivan Muchka: Hrady zámky v. Ceskoslovensku. Prága, 1990, Panorama. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, cseh nyelven. /
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.