Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 80

R. Neugebauer und J. Orendi: Jandbuch der orientalischen Teppichkunde. Leipzig, 1922, Verlag von Karl W. Hiersemann. Félvászon kötés, sok körbevágott, sérült lappal / half linen binding, with faults
13190.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The Peoples Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The Peoples Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.
13191.

Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
13192.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Albert Kapr: Könyvtervezés, könyvművészet. Fordította Beck Péter. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban. Jó állapotban.
13193.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
13194.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
13195.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.