Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 80

Molnár Antal: Az európai zene története 1750-ig. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
13215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13216.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
13217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben. A címlapon ex libris.
13218.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13219.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13220.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13221.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
13222.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
13223.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13224.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés.
13225.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft