Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 80

Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár, szerk. K. Lippich Elek. Budapest, Lampel R. (Wodianer), 1905. Kiadói Gottermayer N.-féle egészvászon kötés, gerincnél kissé elvált, sok képpel, 127 p.
13202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Művészeti hetek Ungvár, 1941 május 17. - június 8. Bp., 1941, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13203.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kenneth Clark: Az akt. Tanulmány az eszményi formáról. Fordította Várady Szabolcs. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im neunzehnten Jahrhundert. 1790-1817. Nach Bildern und Kupfern der Zeit ausgewählt von Dr. Oskar Fischel. München, 1914, F. Bruckmann A.-G. Második kiadás. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egyébként jó állapotban, német nyelven. / Linenbinding, with damaged spine, in german language.
13205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im achtzehnten Jahrhundert. Nach Bildern und Stichen der Zeit ausgewählt von Dr. Oskar Fischel. München, 1904, F. Bruckmann A.-G. Kiadói aranyozott egészvászonkötés, viseltes szakadt vászonnal, kopottas gerinccel, de belül jó állapotban, német nyelven. / Linenbinding, with damaged cover, in german language
13206.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Mary Ellen Miller: The art of Mesoamerica from Olmec to Aztec.Thames&Hudson World of Art. New York, 2001, Thames&Hudson. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in english language.
13207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Lajta Andor: A tízéves magyar hangosfilm 1931-1941. Bp., 1942, Otthon Nyomda. Átkötött egészvászon kötés, az eredeti papírborítót az újrakötéskor felhasználták, széteső állapotban, a kötése megtört, 40-41,101-103 oldalak között a könyvtest szétvált, javításra szorul. A szerző által dedikált.
13208.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Portrait Miniatures from the Collection of the Russian Museum I-II. I. XVII.-early XIX. century. II. XIX.-early XX. century. Leningrad, 1974, Chudoznik RSFSR. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kartontokban, színes képekkel gazdagon illusztrálva, orosz és angol nyelven. Első kiadás. / Linenbinbding, in carton case, in russian and english language. First edition.
13209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
13210.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Manfred Bachmann-Claus Hansmann: Das Grosse Puppenbuch. (A nagy babakönyv.) Leipzig, 1977, Edition Leipzig. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, német nyelven./ Linenbinding, in paper cover, in german language.
13211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13212.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Mester János: Kelet nagy gondolkodói. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, kissé kopottas borítóval.
13213.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft