Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 80

A renaissance mesterei. Giorgio Vasari életrajzaiból ford. és jegyz. Honti Rezső. Bp., 1924, Győző Andor. Kiadói díszes egészvászon-kötésben.
13262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13263.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Corvina Kiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lengyel Györgyi: Népi batik. Bp., 1972. Magyar Nők Orsz. Tanácsa
13265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Timm, Werner: Edvard Munch. Berlin, 1973, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft (Welt der Kunst). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13266.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
13267.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1995. Háttér kiadó Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
13268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Egészvászon kötésben
13269.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft