Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1320085
264
A jelzéssel: Alpesi táj házzal. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm 1320088
10001
264
A jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm 1313457
10002
264
110000
Aknay János (1949-): Angyalt váró ablakok. Olaj vászon, jelzett, 100×90 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1317823
10003
264
Andruskó Károly (1915-2008): Épülnek a panelházak. Linó, papír, jelzett a linón, 8×7 cm 1317860
10004
264
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris, In memoriam Galambos Ferenc. Klisé, papír, jelzett, 7,5×5 cm 1317971
10005
264
Andruskó Adorján (?-?): Ady Endre. Klisé, papír, jelzett, 14×9 cm 1317883
10006
264
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex Libris, Sokáig élj és gyűjts. Klisé, papír, jelzett, 10×10 cm 1294083
10007
264
F. Antal Elemér (1896-1991): A platánfa álma. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1293803
10008
264
F. Antal Elemér (1896-1991): Varró nő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 62×46 cm 1293846
10009
264
F. Antal Elemér (1896-1991): Vándor cigány család. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×41 cm 1316054
10010
264
Antal Irén (1903-1999): Modell, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26,5×14 cm 1316067
10011
264
Antal Irén (1903-1999): Madárijesztő, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37,5×49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft