Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1318384
10012
264
80000
Arnóti András (1949-): Elfelejtett út. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×100 cm 1318390
10013
264
40000
Arnóti András (1949-): Világkép. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×70 cm 1318394
10014
264
Arnóti András (1949-): Szűrt fény. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm 1318397
10015
264
Arnóti András (1949-): Suttogások és sikolyok. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×30 cm 1082068
10016
264
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Lány a fánál. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×10 cm 1313976
10017
264
Ámos jelzéssel: Zsóké. Olaj, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm 1097994
10018
264
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1318037
10019
264
Balla jelzéssel: Téli utca. Olaj, vászon, 42×50 cm 1317975
10020
264
Balla jelzéssel: Mezőn járva. Olaj, karton, keretben, 49×70 cm 1317498
10021
264
Barba Péter (1914-1991): Éjjel-nappal ők vigyáznak a család nyugalmára! Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Rákosi-korszak rendőrségi propaganda. Hátoldalán feliratozva. 22x16 cm. 1317842
10022
264
Gebus Baraneckaua (?-?): Ex Libris, Wiktor Dziulikowski. Klisé, papír, jelzett, 9,5×5 cm 1318053
10023
264
Barcsay jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 32×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft