Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1314883
10385
264
Jelzés nélkül: A kellemes kikapcsolódáshoz. Akvarell, papír, 32×47 cm 1315983
10386
264
110000
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1292532
10387
264
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, fa keretben, 22x14 cm 1290774
10388
264
Jelzés nélkül: Lélekharang. Toll, papír, 21x15 cm 1290770
10389
264
Jelzés nélkül: Szellemek a túlvilágról. Toll, papír, 15x21 cm 1290837
10390
264
Jelzés nélkül: Halászbástya. Rézkarc, papír, 9x12 cm 1315102
10391
264
Jelzés nélkül: Női portré. Tűzzománc, fémlap, fára rögzítve, 12×9 cm 1232528
10392
264
3800
Jelzés nélkül: Vízi nimfák. Rézkarc, papír, kis szakadással, 27×17 cm 1320541
10393
264
Jelzés nélkül: Loben, Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x20cm 1295087
10394
264
Jelzés nélkül: Vidéki ház kerítéssel, olaj, farost, fa keretben, 19,5×24 cm 1314695
10395
264
3 db kép, rézkarc, fametszet, valamint tus-akvarell, mindegyik jelzett. Változó méretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft