Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1295300
10121
264
4400
Kalcsó József (1952-): SzOT szálló Gyula. Ceruza, papír, jelzett, 25,5×17 cm 1314460
10122
264
Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×23 cm 1314468
10123
264
Kass János (1927-2010): Kettős portré. Negatív rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×19 cm 1320390
10124
264
Kass János (1927-2010): 12 db mű. Különféle sokszorosított technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 5×3 cm (12×) 1305465
10125
264
Kass János (1927-2010): Claudius. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm 1320409
10126
264
Kassák jelzéssel: Kompozíció. Tempera, karton, foltos, 80×58 cm 1314475
10127
264
15000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 28×23 cm 1280409
10128
264
Kádas István (1941-): Mátyás templom, Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 1303171
10129
264
Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm 1280426
10130
264
Kádas István (1941-): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm 1280470
10131
264
Kádas István (1941-): Szent Gellért kivégzése. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×38 cm 1242801
10132
264
26000
Károlyi András (1938-): Sárguló lombok. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 39×74 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft