Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
10108.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. .
10109.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
10110.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Aczél Ilona (1929-2000): Konstukció. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm.
10111.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Aczél Ilona (1929-2000): Vitorlásverseny. Golyóstoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14x16,5 cm.
10112.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10113.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Agonás Péter (1937-): Velence, 2011. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 19×27 cm
10114.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

10115.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 4. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
10116.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 1. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
10117.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 2. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
10118.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 2. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10119.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft