Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. .
Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 4. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 1. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
Ajtai Tamás (1952-): Konstruált líra No. 2. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, kissé kopott keretben. 60x48 cm.
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 2. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.