Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3439806
10372
507
Horváth László Xavér (1944-2016): Női alakok (cím nélkül). Nyomat, karton, jelzett. Apr4ó felületi kopásokkal. 23×29 cm 3440364
10373
507
5500
Huszár István (1925-2004): Portré, 1971. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat bélyegzésével. Üvegezett fakeretben. 70×49 cm 3267428
10374
507
8500
Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm 3356282
10375
507
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm 3113632
10376
507
2200
Illés Árpád (1908-1980): Körforgás (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 10/100. 15x11 cm 3407528
10377
507
2200
Imre István (1918-1983): Alvó kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29×39,5 cm 3442891
10378
507
Ioan Grosos (1952-), romániai festő: Vitorlások. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 55x80 cm 3440484
10379
507
Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Aratók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyommal, 26,5×40 cm 3155671
10380
507
Istokovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Ceruza, akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 8x27 cm 3366163
10381
507
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm. 3363221
10382
507
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Templomi oltár terve. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23x14,5 cm 3392383
10383
507
Iván Szilárd (1912-1988), 2 db grafika: Lány portré és kendős asszony. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 6,5x4,5 és 4,5x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft