Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Horváth László Xavér (1944-2016): Női alakok (cím nélkül). Nyomat, karton, jelzett. Apr4ó felületi kopásokkal. 23×29 cm
10372.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Huszár István (1925-2004): Portré, 1971. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat bélyegzésével. Üvegezett fakeretben. 70×49 cm
10373.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
10374.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
10375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10376.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Imre István (1918-1983): Alvó kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29×39,5 cm
10377.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ioan Grosos (1952-), romániai festő: Vitorlások. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 55x80 cm
10378.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Aratók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyommal, 26,5×40 cm
10379.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10380.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Istókovits Kálmán (1898-1990): Női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm.
10381.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Istókovits Kálmán (1898-1990): Templomi oltár terve. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23x14,5 cm
10382.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Iván Szilárd (1912-1988), 2 db grafika: Lány portré és kendős asszony. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 6,5x4,5 és 4,5x4 cm
10383.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft