Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Iván Szilárd (1912-1988): Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956) : Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald és Prihoda által). Apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
10385.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

10386.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jakab Károly (1904-1994): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10387.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm
10388.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm
10389.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Járossy Gyula (1886-1958): Enteriőr (konyha). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 33,5×25 cm
10390.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelenffy Lajos (XX. sz. első fele): Ház az erdő szélén, 1929. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 22,5x27 cm
10391.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

José Duarte Tinoco (-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, hátoldala kissé foltos, 50×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10392.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. 44/100 számozással. 42,5x39 cm
10393.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Joseph Kádár (1936-2019): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (90/100). Lap széle foltos. 54,5x40 cm
10394.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jozefka Antal (1935-): Knossos, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 61x41 cm
10395.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft