Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3167174
10408
507
32000
Káró Géza (1907-): Brüsszeli Szent Mihály és Szent Gudula-székesegyház belseje. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent, 49x35 cm. Régi fakeretben. 3388263
10409
507
Károlyi András (1938-2023): A toll és az ecset összebékülése. Tus, toll, akvarell, papír, jelzett. 25x35 cm 3435489
10410
507
6500
Károlyi András (1938-2023): Angyal (cím nélkül). Tus, toll, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 36,5x31,5 cm 3435482
10411
507
6500
Károlyi András (1938-2023): Portré (cím nélkül). Tus, toll, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 39x33,5 cm 3401455
10412
507
Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm 3401424
10413
507
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Képarchiktektúra c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm 3420652
10414
507
Kaszás István Viktor (1928-2015): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, sérült fakeretben, 51x65 cm. 3389633
10415
507
4400
Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm 3354819
10416
507
Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/IX. számozással. 27,5x18,5 cm 3370507
10417
507
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm 3370583
10418
507
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/3 számozással. 19,5x29,5 cm 3423485
10419
507
Kaubek Péter (1942-) Vegyes grafikák, linómetszetek, rézkarcok, aquatinta, 9 db, közötte Csatárka úti gyermekváros rézkarc, vegyes méretben + 1 db egyéb grafika Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft