Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3306085
10144
507
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben. 3402392
10145
507
B. Séday Mária (1925-2009), 2 db rajz egy paszpartuban: Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 6x11,5 és 11x10,5 cm. 3440075
10146
507
24000
Bácskay (Bácskai) István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Keleti utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm 3299759
10147
507
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 3419214
10148
507
Baky Albert (1868-1944): Szarvas. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24x34 cm 3411928
10149
507
Balázs György (1927-2015): Csendélet edényekkel és üvegekkel, 1997. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban. 30x18,5 cm 3411924
10150
507
Balázs György (1927-2015): Utcarészlet, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 17x29 cm 3442109
10151
507
Balla Margit (1947- ): János vitéz és társai (cím nélkül, feltehetően hamburgi kiállítás meghívójának terve). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30x20 cm. A művész saját kezű, bizalmas (trágár szavakat is tartalmazó) ajándékozási soraival. 12,5x20 cm 3334885
10152
507
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm 3441638
10153
507
Bánhidy László (1952-): Tanya. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×50 cm 3291165
10154
507
55000
Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság! 3432715
10155
507
Barczi Pál (1933-2003): A XIX. sz. végi bányász-sztrájkok. Rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft