Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3371128
10132
507
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben. 3402152
10133
507
3400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorfiú báránnyal (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli apró lyukakkal. 25x37 cm 3402069
10134
507
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm 3355626
10135
507
4600
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 30x38,5 cm, üvegezett fakeretben 3300494
10136
507
15000
Áts Géza (-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50×60 cm 3409621
10137
507
Augusztin Márta (1976): Cím nélkül, 1999. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. II/IX számozással. 61x25,5 cm 3409616
10138
507
Augusztin Márta (1976): Víz-ember IV, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. XI/III számozással. 29,5x33,5 cm 3434595
10139
507
Axaméthy Gyula (1890-): Déli harangszó. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm 2635037
10140
507
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm 2983067
10141
507
B. Hajdú László (1926-1998): Anya gyermekével. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×21,5 cm 3360311
10142
507
36000
B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm 3375924
10143
507
B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft