https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai!
1
10096.

Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
1
10097.

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
1
10098.

Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
1
10099.

Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
1
10100.

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm
1
10101.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10102.

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1956. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 20,5×29 cm
1
10103.

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1956. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 20,5×29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm
1
10104.

Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal.
1
10105.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm
1
10106.

Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
7 db linómetszet a Díszítőművészet c. lapból cca 1913. Lapméret 21x25 cm Göröntsér-Greff Lajos, Muhits Sándor, Bíró Mihály, Szabó Aurél
1
10107.

7 db linómetszet a Díszítőművészet c. lapból cca 1913. Lapméret 21x25 cm
Göröntsér-Greff Lajos, Muhits Sándor, Bíró Mihály, Szabó Aurél

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz