Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3440492
10228
507
Csergezán Pál (1924-1996): Esti csendben. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 23x35 cm 3420462
10229
507
30000
Csernó Judit (1925-2000): Sziget, 1974 körül. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm 3436283
10230
507
Csibi Júlia (-), 3 db grafika: Alakok (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, egy paszpartuban, 13x16,5 (x3) cm 3392853
10231
507
Csikós Tibor (1957-): Olvashatatlan címmel (Shogun?), 2005. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm 3376193
10232
507
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3409010
10233
507
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I és Prihoda által). Apró foltokkal és hajtásnyommal. Üvegezett, kopott fakeretben. 26,5x23 cm 3376870
10234
507
40000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm 3379700
10235
507
120000
Csóka László (1967-): Reflexió IV., 2025. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Csóka 25. 120x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3283482
10236
507
6500
Csorba Kata (1948-): Ölelés. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm 3211968
10237
507
15000
Csorba Simon László (1943-2024): Isten éltessen Supka Manna, Hari om. 1984. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 számozással. Lapszéli apró törésnyommal. 58,5x44 cm 3441607
10238
507
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Favágók. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29,5 cm 3402512
10239
507
3400
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hullámgát (Horgászok a Balatonon), 1960. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft