Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Xantus Gyula (1919-1993): Szomorú Magdolna. Akril, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10084.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
10085.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10086.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Lukács János (1952 -2013 ): Fohász, 2003, olaj, vászon, 140 x 100 cm, Jelezve balra lent: Lukács J 2003, hátoldalon: Fohász, Lukács János autográf felirattal. Minimális felületi sérüléssel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10087.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

10088.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10089.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10090.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10091.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

10092.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10093.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50

10094.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10095.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft