https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 43

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm
1
16303.

A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Giovanni Antonio Magini (Maginus) (1555-1617) olasz térképész akvarellel színezett rézmetszetű portréja 1700 21x30,5 cm / Hand colored engraving
1
16304.

Giovanni Antonio Magini (Maginus) (1555-1617) olasz térképész akvarellel színezett rézmetszetű portréja 1700 21x30,5 cm / Hand colored engraving

 
Eladva
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm
1
16305.

1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Olasz Atlasz címlap] 1700 Italia di Gio. Ant. Magini data in luce da Fabio suo figliuolo al serenissimo Ferdinando Gonzaga duca di Mantoua edi [!] Monferrato etc. Akvarellel színezett rézmetszet Lapméret 30x40 cm / Hand colored engraving
1
16306.

[Olasz Atlasz címlap] 1700 Italia di Gio. Ant. Magini data in luce da Fabio suo figliuolo al serenissimo Ferdinando Gonzaga duca di Mantoua edi [!] Monferrato etc. Akvarellel színezett rézmetszet Lapméret 30x40 cm / Hand colored engraving

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm
1
16307.

1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm
1
16308.

cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1704 J. Covens és C. Mortier: Segna (Velencai öböl) rézmetszet / Segna bay of Venice. Etched picture 36x29 cm, képméret: 276×183 mm
1
16309.

1704 J. Covens és C. Mortier: Segna (Velencai öböl) rézmetszet / Segna bay of Venice. Etched picture 36x29 cm, képméret: 276×183 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz