Tokaj hegyalja, Vár oldal Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos, vágott, ceruzával színezett
cca 1830 Die Karlskirche (A bécsi Károly-templom). Litográfia, papír, Bécs, J. Trentsensky kiadása, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, saroktöréssel, 16,5x20,5 cm
Martin Engelbrecht - Alexander Gläser: Egy erődített hegyi kastély tervei. ca 1750 5 db Rézmetszet. / Plan of fortified castle. Engravings 5 pcs 39x24 cm