Metszetek

Tételek száma: 43

16291.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Japán művész: Jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22x35 cm
16292.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
16293.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1830 Die Karlskirche (A bécsi Károly-templom). Litográfia, papír, Bécs, J. Trentsensky kiadása, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, saroktöréssel, 16,5x20,5 cm
16294.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gustave Doré (1832-1883): Szoptató anya a vadonban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 27x20 cm
16295.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16296.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

16297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16298.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Martin Engelbrecht - Alexander Gläser: Egy erődített hegyi kastély tervei. ca 1750 5 db Rézmetszet. / Plan of fortified castle. Engravings 5 pcs 39x24 cm
16299.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm
16300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1862 Pest, II. Rákóczi Ferenc színezett litográfia, foltos, 24×16 cm
16301.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm
16302.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft