Metszetek Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3417378
16279
502
Engravings
6 db divat metszet és nyomat. XIX. sz. vége. Litho, nyomat, stb 30x40 cm 3417362
16280
502
Engravings
XVIII-XIX. sz. 12 db portré rézmetszet, Florian, Winkelmann, stb. Lapméret 26x22 cm 3417367
16281
502
Engravings
XVIII-XIX. sz. 12 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm 3417372
16282
502
Engravings
XVIII-XIX. sz. 22 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm 3417369
16283
502
Engravings
XVIII-XIX. sz. 12 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm 3417359
16284
502
Engravings
XVIII-XIX. sz. 12 db portré rézmetszet, Linné, Bach, stb. Lapméret 26x22 cm 3417348
16285
502
Engravings
Görög lovasok, fríz, rézmetszet, papír, XIX. sz. 42x16 cm üvegezett keretben. Hátoldalán Alexandrosz macedón királyról szóló vers 3414442
16286
502
Engravings
Mahon, Menorca.szigetén nagyméretű litografált látkép. Madrid, 1880 Font y Vidal, Joan 88x30 cm Paszpartuzva, üvegezett keretben 3372117
16287
502
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Skariatine orosz tábornok emléke Segesvárnál. (Grigorij Jakovlevics Szkarjatyin, az 1848-49-es forradalom és szabadságharcban az osztrákokat támogató orosz erők tagja; 1849. július 31-én, a segesvári csatában esett el). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, paszpartuban, 13x17,5 cm 3367226
16288
502
Engravings
Tadeusz_Kościuszko (1746-1817) hadmérnök, lengyel és amerikai tábornok acélmetszetű portréja. 9x12 cm 3400341
16289
502
Engravings
Kitagawa Utamaro (1753-1806): Hanazuma levelet olvas. Reprodukciós fametszet, papír, jelzett, 38x25,5 cm. 3380072
16290
502
3400
Engravings
1836 A holicsi Fájdalmas Anya búcsújáró helyének oltára (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Holics. Archidioec. Strigon. Cottu Nitrien). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.] Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft