Metszetek

Tételek száma: 43

1836 A máriagyűdi kegytemplom oltára (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Gyűd, Comitatu Baranya, Dioecesi Quinque Eccles). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
16267.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Neuhausl (Érsekújvár, Nové Zámky) erődjének látképe, rézmetszet, cca. XVII. sz. második fele, megviselt állapotban, modern paszpartuban, 7x11 cm
16268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19 db litográfia, világutazó könyvéből. Érdekes, főleg ázsiai, távol-keleti képek: Baskíria, Szumátra, Jáva, stb. Litográfia, papír. Képek mérete kb 14x12 cm
16269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

XIX. vége/XX. század első fele: Alken, Henry (1785-1851): Vadászati témájú litográfia, Fores's Hunting Sketches: The Right and Wrong Sort, or a Good and Bad Way of Going Across Country. Plate 5., litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, 36x45 cm, keret: 46x57 cm
16270.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

XIX. vége/XX. század első fele: Alken, Henry (1785-1851): Vadászati témájú litográfia, Fores's Hunting Sketches: The Right and Wrong Sort, or a Good and Bad Way of Going Across Country. Plate 1., litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, 36x45 cm, keret: 46x57 cm
16271.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lamberts (1795-1845): Thomas Alcockbeck . Acélmetszet. 11x8 cm
16272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11 db németországi helyszíneket ábrázoló régi metszet, változó méretben és állapotban, részben foltos, 18x26 cm-ig
16273.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

[Gutenstein vára] Pass und Vöstung Guetenstain Georg Matthias Vischer: Topographia Archiducatus Austriae 1672 kiadás alapján megjelent 1920-ban . Rézmetszet 15,5x10 cm Paszpartuban.
16274.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Padua (Padova) képét á bemutató lap Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. , fametszet, papír, .színezett fametszetű képpel Lap méret 20x31 cm paszpartuban
16275.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

3 db vasút témájú metszet, : ca 1840-1860 London - Greenwich vasút, Gotha vasúti híd, Der Eisenbahn-Viaduct Über Die Lagunen Nach Venedig. [Velencei vasúti híd] rézmetszetek. Kb 11x15 cm Paszpartuban.
16276.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

[Hálós halászat] Péches aux Filets. Színezett rézmetszet. megjelent Enciclopediae Methodologique Bernard Dir. 17x23 cm Paszpartuban / Fishing, colored engraving
16277.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ca 1900 Schwarzenbach, Neucstatt, Stanfeld 3 db osztrák várról készült régi metszetről készült XX. sz eleji nyomat. 16x11 cm Paszpartuban. + 1 db egyéb metszet
16278.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft