Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10481.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Férfias játékok, 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány EA. 11x14,5 cm
10482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ligeti Miklós (1982-): Out, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány V/VIII EA számozással. 15x11 cm
10483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10484.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10,5 cm
10485.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10486.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Lovaghy István (1898-?): Pittsburghi utcarészlet autókkal és járókelőkkel, 1966. Akvarell, papír, jelzett, 31×23 cm. Hátoldalán akvarell tájkép vázlattal. / István Lovaghy (1898-?): Pittsburgh street scene with cars and people, 1966. Watercolour on paper, signed lower right, 31×23 cm. With watercolour lanscape stuy on the reverse.
10487.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Lovaghy István (1898-?): Pittsburghi utcarészlet autóval, 1966. Akvarell, papír, jelzett, 30×23 cm. / István Lovaghy (1898-?): Pittsburgh street scene with car, 1966. Watercolour on paper, signed lower right, 30×23 cm.
10488.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Lovaghy István (1898-?): Pittsburghi utcarészlet télen, 1966. Akvarell, papír, jelzett, 30×23 cm. / István Lovaghy (1898-?): Pittsburgh street scene during winter, 1966. Watercolour on paper, signed lower right, 30×23 cm.
10489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ludwig Hesshaimer (1872-1956): I. világháborús huszár járőrök a Sannál, 1915. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10490.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Luigi Kasimir (1881-1962): München, régi városháza. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 34×29 cm
10491.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10492.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft