Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10193.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 27×21 cm
10194.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
10195.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett, dekoratív fakeretben. 31x23 cm
10196.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Csorba Simon László (1943-2024): Cina-Mana-apa, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 15/30 számozással. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 75x49 cm
10197.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm
10198.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10199.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10200.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Czirbusz László (-): Belgiumi részlet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 7x9 cm
10201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Czirbusz László (-): Pár a földeken, 1950. Vegyes technika, farost, jelzett. Apró sérülésekkel. 19x23,5 cm
10202.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

D. Borbély Gizella (1920-1994) : 9 db vázlat és befejezett rajz pasztell, papír, vegyes technika, jelzettek 50x30 cm-ig
10203.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Fekete zenész. pasztell, papír. jelzett 48x31 cm
10204.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft