Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett, dekoratív fakeretben. 31x23 cm
Csorba Simon László (1943-2024): Cina-Mana-apa, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 15/30 számozással. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 75x49 cm