Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

ifj. Richter Aladár (1898-1950): Ázsiai hordár, 1928. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli szakadással, hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel, 39×29 cm
10337.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ignácz Mihály (1945-2012): Kikötő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
10338.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Imre István (1918-1983): Kislány az ágyában olvas Rézkarc, papír, jelzett,, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
10339.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Incze István (1905-1978): Erdélyi erdőrészlet. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm
10340.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Irinyi Gábor ( I. Gabriell,1924-2006): Házikó az erdőben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Irinyi Gábor autográf feliratával. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
10341.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 17x26 cm
10342.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10343.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Istókovits Kálmán (1898-1990): Partizánok (freskóterv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x21 cm
10344.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10345.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Iván Szilárd (1912-1988): Fürösztés. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 39×29 cm
10346.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Iván Szilárd (1912-1988): Napfény a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 24,5x29 cm
10347.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Iván Szilárd (1912-1988):Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm, lap széle kissé foltos
10348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft