Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3345136
10337
494
ifj. Richter Aladár (1898-1950): Ázsiai hordár, 1928. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli szakadással, hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel, 39×29 cm 3380235
10338
494
Ignácz Mihály (1945-2012): Kikötő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm. 3383695
10339
494
Imre István (1918-1983): Kislány az ágyában olvas Rézkarc, papír, jelzett,, üvegezett fakeretben, 30×39 cm 3047866
10340
494
32000
Incze István (1905-1978): Erdélyi erdőrészlet. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm 3346390
10341
494
Irinyi Gábor ( I. Gabriell,1924-2006): Házikó az erdőben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Irinyi Gábor autográf feliratával. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm 3363213
10342
494
Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 17x26 cm 3165212
10343
494
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet női félakttal. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Foltos. 22x22 cm 3366145
10344
494
Istókovits Kálmán (1898-1990): Partizánok (freskóterv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x21 cm 3200492
10345
494
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Üvegezett keretben. 23,5x15 cm 3379897
10346
494
3200
Iván Szilárd (1912-1988): Fürösztés. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 39×29 cm 3364181
10347
494
Iván Szilárd (1912-1988): Napfény a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 24,5x29 cm 3114910
10348
494
Iván Szilárd (1912-1988):Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm, lap széle kissé foltos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft