Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Iványi Katalin (1924-2009): Színpad. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben 28x41 cm
10349.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Jakab Imre (1937-): Nero-blu (fekete-kék). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/8). 23,5x20 cm
10350.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10351.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Jenser Mihály (1861-): Udvar. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 29x24 cm
10352.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben.
10353.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10354.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10355.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Josef Seidl-Seitz (1908-1988): Vietnámi anya. Fametszet, papír. 60x21 cm. Üvegezett fakeretben.
10356.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10357.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10358.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

Józsa János (1936-2016): Csendélet festőecsetekkel, 1967. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 60x48 cm
10359.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

10360.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft