Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3383930
10349
494
24000
Iványi Katalin (1924-2009): Színpad. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben 28x41 cm 3361400
10350
494
Jakab Imre (1937-): Nero-blu (fekete-kék). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/8). 23,5x20 cm 3136655
10351
494
44000
Jakuba János (1909-1974): Kaszáló. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3386094
10352
494
Jenser Mihály (1861-): Udvar. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 29x24 cm 3361735
10353
494
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben. 3158814
10354
494
30000
Josef Linschinger (1945-): Átlós kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48). 3137424
10355
494
30000
Josef Linschinger (1945-): Geometrikus kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48). 3298268
10356
494
Josef Seidl-Seitz (1908-1988): Vietnámi anya. Fametszet, papír. 60x21 cm. Üvegezett fakeretben. 2939746
10357
494
38000
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed 3116963
10358
494
170000
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3330476
10359
494
180000
Józsa János (1936-2016): Csendélet festőecsetekkel, 1967. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 60x48 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2908140
10360
494
5500
Józsa Sándor (1910-1989): Budapesti park. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 27×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft