Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Ábrahám Rafael (1929-2014): Shakespeare. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm
10060.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×17 cm
10062.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ackermann, Max (1887-1975): Női akt, 1922. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 12x10 cm.
10063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 1. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
10064.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 2. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
10065.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10066.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.
10067.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Aknay János (1949-): Vörös és fehér (cím nélkül). Ofszet, papír jelzett, számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben a szentendrei Művésztelepi Galériában megrendezett kiállítás alkalmából kiadott mappából.
10068.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10069.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Almási Gertrúd (1951-2021): Gödörpróba, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
10070.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Almási Gertrúd (1951-2021): Út a végtelenbe, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
10071.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft